Domy z półki

Dom 120m2

stan deweloperski : 

od 746 000 zł

projekt:

Dzp 120b

kalkulator opcji dodatkowych

Opis projektu

Projekt dom z półki 120 to 120m2 powierzchni użytkowej, zaprojektowany dla 4-6 osobowej rodziny. Bryła budynku to prosta forma z dachem dwuspadowym i kącie nachylenia 35 stopni. Budynek dostępny w opcji z garażem przylegającym do szczytu budynku. Elewacja to połączenie białego tynku i drewna w trzech standardowych kolorach do wyboru. W projekcie przewidziano cztery sypialnie(dwie z garderobą) łazienkę z miejscem na wannę, prysznic, wc i umywalkę. Pomieszczenie techniczne przeznaczone na pralkę/suszarkę, rekuperator oraz umywalkę techniczną, dodatkowa toaleta to miejsce na prysznic, wc oraz umywalkę. Strefa dzienna to otwarty, odpowiednio naświetlony salon z dodatkowym oknem w szczycie, katedralnym sufitem i otwartą kuchnią i małą spiżarnią. W opcjach dodatkowych – taras drewniany na całej długości budynku, kominek oraz strych na części budynku. Projekt dostępny również w odbiciu lustrzanym – w wersji z dachem okapowym oraz bezokapowym.

co Nas wyróżnia

Doświadczenie

Ponad 15 letnie doświadczenie w budowie domów oraz wykwalikowana kadra pracowników pozwala nam uniknąć nieprzemyślanych rozwiązań.

Dotrzymywanie Terminów

Mierzymy siły na zamiary, termin podany w umowie jest przemyślamy i dokładamy wszelkich starań by go dotrzymać,

Najlepsze materiały

Dzięki współpracy z producentem materiałów Steico możemy zapewnić Państwo certyfikowany produkt najwyższej jakości, spełniający wymagane normy.