Firma Hebeldom

Firma Hebeldom to 15 lat doświadczenia w budownictwie szkieletowym zarówno na rynku Skandynawii, jak również Polski. W tym czasie wybudowaliśmy dziesiątki domów czym zyska liśmy pozytywną opinię na rynku domów drewnianych. Aby podążyć za trendem i być bliżej natury od 2015 roku przeszliśmy na otwarty dyfuzyjnie system STEICO. Przez to, że nasze domy są prefabrykowane na halach produkcyjnych czas montażu domu został skrócony do kilku dni przez co wprawia w zachwyt naszych klientów i ich rodziny, a przede wszystkim sąsiadów. Całkowity czas budowy z instalacjami do tzw. stanu deweloperskiego to max 3 miesiące. Dla nas jako firmy liczy się przede wszystkim zadowolenie klientów. Dlatego każda oferta przygotowywana jest „na miarę”, zarówno oczekiwań jak i możliwości finansowych. Jako wykonawca posiadamy bazę projektów, z których klient wybiera najbardziej dopasowany budynek do swoich potrzeb, oczekiwań oraz do działki. Naszymi standardowymi praktykami są: ogrzewa nie elektryczne podczerwienią, wentylacja z rekuperacją stolarka okienna i drzwiowa o niskim współczynniku oraz panele fotowoltaiczne, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować klientowi tzw. dom bez rachunków. Aby sprostać konkurencyjnemu rynkowi postawiliśmy na szybkość i profesjonalizm. Tu nie ma miejsca i czasu na eksperymenty. Wszystkie etapy budowy nadzorowane są i prowadzone przez osoby z długoletnim doświadczeniem, które swoje umiejętności doskonaliły pod okiem prawdziwych mistrzów. Hebeldom posiada także własne materiały doskonałej jakości, które zaoszczędzą klientom poszukiwań. Stawia się tu na sprawdzonych dostawców, tak by wykonane domy spełniały najwyższe standardy. Aby podnieść jakość usług każdy klient ma do dyspozycji możliwość kontaktu z architektem, który służy pomocą i radą, zarówno na etapie budowy jak i aranżacji wnętrza.

co Nas wyróżnia

Doświadczenie

Ponad 15 letnie doświadczenie w budowie domów oraz wykwalikowana kadra pracowników pozwala nam uniknąć nieprzemyślanych rozwiązań.

Dotrzymywanie Terminów

Mierzymy siły na zamiary, termin podany w umowie jest przemyślamy i dokładamy wszelkich starań by go dotrzymać,

Najlepsze materiały

Dzięki współpracy z producentem materiałów Steico możemy zapewnić Państwo certyfikowany produkt najwyższej jakości, spełniający wymagane normy.