Domy z półki

Dom 70m2

stan deweloperski : 

od 489 000 zł

projekt:

Dzp 70

kalkulator opcji dodatkowych

Opis projektu

To Budynek parterowy jako propozycja dla 2-4 osobowej rodziny. W projekcie  przewidziano dwie sypialnie, pomieszczenie techniczne, spiżarnie, łazienkę z miejscem na wannę i prysznic, wc i umywalkę. Odpowiednio doświetlony salon i otwarty aneks kuchenny nadaje dodatkowej przestrzeni. Bryła budynku to tradycyjna forma z dachem dwu spadowym dzięki czemu jest on prosty i ekonomiczny w budowie. wschodnia ściana jest bez okien i pozwala na realizację garażu przyległego do budynku. W opcjach dodatkowych dostępny kominek, drewniany taras, strych oraz instalację fotowoltaiczną. Całość wykonana w technologii Steico z naturalnych i otwartych dyfuzyjnie materiałów. Standardowo budynek wyposażony w rekuperację. Projekt dostępny w wersji oryginalnej jak i odbiciu lustrzanym. Klient ma do wyboru trzy kolory pokrycia dachu, stolarki oraz elementów drewnianych.

co Nas wyróżnia

Doświadczenie

Ponad 15 letnie doświadczenie w budowie domów oraz wykwalikowana kadra pracowników pozwala nam uniknąć nieprzemyślanych rozwiązań.

Dotrzymywanie Terminów

Mierzymy siły na zamiary, termin podany w umowie jest przemyślamy i dokładamy wszelkich starań by go dotrzymać,

Najlepsze materiały

Dzięki współpracy z producentem materiałów Steico możemy zapewnić Państwo certyfikowany produkt najwyższej jakości, spełniający wymagane normy.