Domy z półki

Dom 85m2

stan deweloperski : 

od 580 000 zł

projekt:

Dzp 85

kalkulator opcji dodatkowych

Opis projektu

Projekt Dzp85 to budynek parterowy zaprojektowany z myślą o cztero osobowej rodzinie. Bryła budynku to prosta tradycyjna forma z dachem dwuspadowym. Elewacja jasna z połączeniem elementów drewnianych nadającym indywidualnego stylu. W projekcie przewidziano trzy sypialnie, łazienkę z miejscem na prysznic, wannę, wc oraz umywalkę. Strefa dzienna to świetnie doświetlony salon z otwarta kuchnią do której przylega pomieszczenie spiżarni. W centralnym miejscu w salonie zlokalizowano miejsce na kominek dzięki któremu wnętrze będzie przytulniejsze. Pomieszczenie techniczne w tym projekcie ma swoje niezależne drzwi zewnętrzne z wyjściem na ogród, główne przeznaczenie pomieszczenia to miejsce na rekuperator, bojler ciepłej wody, pralka, dodatkowe wc stojące oraz umywalkę i rozdzielnie elektryczną. Dodatkowym atutem jest miejsce na strych na części budynku z wejściem schodami strychowymi z pomieszczenia technicznego.

co Nas wyróżnia

Doświadczenie

Ponad 15 letnie doświadczenie w budowie domów oraz wykwalikowana kadra pracowników pozwala nam uniknąć nieprzemyślanych rozwiązań.

Dotrzymywanie Terminów

Mierzymy siły na zamiary, termin podany w umowie jest przemyślamy i dokładamy wszelkich starań by go dotrzymać,

Najlepsze materiały

Dzięki współpracy z producentem materiałów Steico możemy zapewnić Państwo certyfikowany produkt najwyższej jakości, spełniający wymagane normy.